Telefon: 0532 545 59 37
//otocekiciotokurtarici.com/wp-content/uploads/2017/04/truck.png

BİZ KİMİZ?

Oto Kurtarıcı - Oto Çekici - Tekne - Karavan - Oto Yol Yardımı


Oto Çekici - Oto Kurtarıcı olarak hızlı, nazik ve ucuz oto çekici hizmetleri sunuyoruz. 2010'dan beri oto çekici - oto kurtarıcı olarak faaliyet gösteriyoruz. Aracınızın tüm acil ihtiyaçlarınıza haftanın yedi günü 24 saat cevap vermeye hazırız.

 • 13 Yıllık Oto Çekici Deneyimi
 • 15 dakikada Yanınızdayız
 • Dürüst rekabetçi Uygun Fiyat Garantisi
 • Samimi ve profesyonel hizmet
 • 7 Gün, 24 Saat Hizmetinizdeyiz.
 • Curtis HarringtonMeatloaf laborum velit kielbasa. Drumstick sirloin lorem chicken swine biltong in short ribs duis bresaola. Veniam meatloaf cow incididunt in bacon kevin in pork belly ball tip duis ipsum. Ribeye et aliquip strip steak dolore in anim. Official tongue bacon mollit esse. Ipsum deserunt salami jowl short ribs veniam.
  Curtis Harrington
  Manager
 • Lisa LoydMeatloaf laborum velit kielbasa. Drumstick sirloin lorem chicken swine biltong in short ribs duis bresaola. Veniam meatloaf cow incididunt in bacon kevin in pork belly ball tip duis ipsum. Ribeye et aliquip strip steak dolore in anim. Official tongue bacon mollit esse. Ipsum deserunt salami jowl short ribs veniam.
  Lisa Loyd
  Businssman
 • LULU RUSSELLMeatloaf laborum velit kielbasa. Drumstick sirloin lorem chicken swine biltong in short ribs duis bresaola. Veniam meatloaf cow incididunt in bacon kevin in pork belly ball tip duis ipsum. Ribeye et aliquip strip steak dolore in anim. Official tongue bacon mollit esse. Ipsum deserunt salami jowl short ribs veniam.
  LULU RUSSELL
  Director

Firma Adı: OtoCekiciOtoKurtarici.Com

Slogan: Yolda Kalanlara Güvence


Hakkımızda

OtoCekiciOtoKurtarici.Com, oto çekici ve kurtarma hizmetlerinde uzmanlaşmış köklü bir şirkettir. [Kuruluş Yılı] yılında kurulan firmamız, oto taşımacılığı ve acil yol yardımı konularında sektörün önde gelen isimlerinden biri haline gelmiştir. Misyonumuz, müşterilerimize güvenilir, hızlı ve profesyonel hizmet sunarak her an ve her yerde yardım eli uzatmaktır.


Hizmetlerimiz

Oto Çekici ve Kurtarma: OtoCekiciOtoKurtarici.Com, aracınızın her türlü sorunu için 7/24 hızlı ve güvenilir çekici hizmeti sunar. Aracınızın başı dertteyse, bizim için ne zaman aradığınızın bir önemi yoktur; hızlı bir şekilde yanınızdayız.

Yol Yardımı: Lastik değişimi, akü takviyesi, yakıt ikmali ve daha fazlası için yol yardımı hizmetlerimizle size anında yardımcı oluruz. Yolda kaldığınızda bize güvenebilirsiniz.

Araç Kurtarma: Kaza sonrası aracınızı güvenli bir şekilde kurtarmak için deneyimli ekiplerimiz hazır. Aracınızı çekip güvenli bir yere taşımak için bizimle iletişime geçin.

Araç Taşıma: Aracınızı uzak mesafelere taşımak mı gerekiyor? OtoCekiciOtoKurtarici.Com, aracınızı güvenli bir şekilde istediğiniz yere taşır.


Neden OtoCekiciOtoKurtarici.Com?

Profesyonellik: Deneyimli ve eğitimli ekiplerimiz, her türlü durumu ele alabilecek bilgiye ve donanıma sahiptir.

Hızlı Yanıt: Size en hızlı şekilde ulaşırız ve sorununuzu çözmek için gerekli adımları atarız.

Güvenilirlik: OtoCekiciOtoKurtarici.Com, müşterilerine güvence verir. Aracınız bizimle güvende.

Çözüm Odaklılık: Her müşterinin ihtiyaçları farklıdır. Sorununuzu en uygun şekilde çözmek için çaba gösteririz.


İletişim

OtoCekiciOtoKurtarici.Com olarak, oto çekici ve kurtarma ihtiyaçlarınız için her zaman hazırız. Bize aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz:

Telefon: 0532 545 59 37 Web Sitesi: otocekiciotokurtarici.com

Unutmayın, OtoCekiciOtoKurtarici.Com her zaman yanınızda ve yardım etmeye hazır. Güvendiğiniz isim biziz!

HEMEN ÇEKİCİ ÇAĞIR